محل تبلیغات شما


پرکردن فرم اپلیکیشن دانشگاه ها سابمیت اپلیکیشن Application_Submit

ابتدا در بخش Requirements هر دپارتمان میتوانید مدارک مورد نیاز و مینیم معدل و نمرات زبان لازم جهت اپلای را همراه با ددلاینهای تحویل اپلیکیشنن یا آخرین مهلت سابمیت کردن مدارک را مشاهده کنید . تکمیل کردن فرم ثبت نام آنالین اپلیکیشن برای سابمیت کردن مدارک و پرکردن فرم اپلیکیشن ابتدا باید بر روی وب سایت دانشگاه مورد نظر با است اده از گزینهای مشخص شده اقدام به ایجاد اکانت در بخش اپلیکیشن مربوطه برای ترم تحصیلی مورد نظر خود نمایید. فرم اپلیکیشنن برای هر ترم معمول سه ماه قبل از فرا رسیدن موعد ددلاین بر روی سایت دانشگاه ها قابل دسترسی است . این فرم را در منوهای سایت دانشگاه تحت عنوان Now Apply Online Application Students Prospective Admission یا نامهای مشابه میتوانید پیدا کنید. دادههای ورودی در فرم اپلیکیشن شامل اطلاعات شخصی سنوات تحصیلی کاری نمرات زبان رزومه و SOP و بسیاری اطالعات دیگر است که به صورت آنالین وارد میکنید . در بعضی از مراحل نیز ام است فایلهای اسکن مدارک را آپلود نمایید. مدارک مورد نیاز جهت آپلود موقع ثبت نام عبارتند از : اسکن ترجمه رسمی دانشنامه ها و ریزنمرات رزومه انگیزه نامه و کارنامه آزمون زبان )در صورتی که نمره آزمون برای دانشگاه مورد نظر ریپورت نمی شود(. پس از ورود اطلاعات لازم امکان سابمیت کردن مدارک فراهم میشود.و در این مرحله است که باید هزینه Fee Application را نیز پرداخت نمایید.

برای مطالعه کامل موضوع و کسب اطلاعات مفید در زمینه اپلای دانشگاه های آمریکا می توانید از سایت ویزا برای تحصیل دیدن نمایید.


https://visa4edu.com/content/apply

 

شما همچنین می توانید از خدمات مشاوره اپلای تحصیلی و دیگر خدمات سایت ویزا برای تحصیل استفاده نمایید. با توجه به اینترنتی بودن خدمات اطلاع رسانی و آموزشی موجود در سایت ویزا برای تحصیل. یکی از راه ارتباطی با ما استفاده از روشهای زیر می باشد:
۱- ارسال تیکت از طریق پنل کاربری عضو در سایت ویزا برای تحصیل. برای استفاده از این امکان لطفاً در سایت عضو شده و از طریق کنترل پنل کاربری خود و قسمت پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت برای موضوع مورد نظر نمایید.

۲- در شبکه های اجتماعی و پیام رسان که لینک آن در سایت موجود است اقدام به ارسال پیام به یکی از ادمین ها نمایید.

۳- از طریق ایمیل سایت مستقیماً درخواست و یا سوال خود را مطرح نمایید.


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/444.jpg


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/22.jpg

 

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت یازدهم

مهندسی استراتژیها و ترفندهای مختلف انتخاباتی راز موفقیت در انتخابات - مازیار میر

بهترین مشاور سالن آرایشِ- مازیار میر

سایت ,نمایید ,دانشگاه ,اپلیکیشن ,فرم ,مدارک ,برای تحصیل ,در سایت ,سایت ویزا ,ویزا برای ,مورد نظر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pepateme شب های روشن پله پله تا ملاقات خدا احادیث اهل بیت علیهم السلام شابلون طراحی خط سایه چشم ابروگربه ای پهن ژله ای زنانه دخترانه1399 روستای باتمانقلنج سهند totoucalvest انواع تی شرت پسرانه برای محرم nana-world Frank's notes